Najčastejšie otázky a odpovede

 

AKÁ JE PLATNOSŤ ČLENSTVA?

Tvoje členstvo má platnosť vždy do konca futbalovej sezóny. Nakoľko sa však program RODZINA spustil oficiálne po prvýkrát v priebehu sezóny 2022/2023 (nie na jej začiatku), bude mať pre tentoraz platnosť do 30. mája 2024. 

 

AKO SI ČLENSTVO OBNOVÍM? JE OBNOVA ČLENSTVA AUTOMATICKÁ? AKO MÔŽEM VYPNÚŤ AUTOMATICKÉ OBNOVENIE V PRÍPADE, ŽE UŽ SI ČLENSTVO NEBUDEM CHCIEŤ OBNOVIŤ? 

Členstvo sa predlžuje automaticky. Týždeň pred uplynutím doby platnosti členstva dostane každý člen prostredníctvom e-mailu informáciu o jeho blížiacom sa konci. Ak si neželáš, aby bolo tvoje členstvo predĺžené, zaklikni políčko nepredlžovať členstvo.

 

ZAKÚPIL SOM SI ČLENSTVO V RODZINE, AKO HO AKTIVUJEM?

Od chvíle zaplatenia je tvoje členstvo aktívne. Po zakúpení členstva ti príde na tebou zadaný e-mail potvrdenie o objednávke, faktúra, ako aj informácia o tvojom členstve a unikátnom členskom čísle. Zároveň v e-maili dostaneš link, cez ktorý si môžeš stiahnuť svoju digitálnu členskú kartu. Ak si ju uložíš do digitálnej peňaženky vo svojom mobile (Apple alebo Google Wallet), máš svoju digitálnu členskú kartu k dispozícii okamžite. Ak si požiadal aj o fyzickú plastovú kartu, táto ti bude doručená neskôr, pretože sa vyrábajú priebežne v sériách.

 

ZAKÚPIL SOM SI ČLENSTVO, AKO MÔŽEM ČLENSKÚ KARTU POUŽIŤ? AKÉ FUNKCIE MÁ DIGITÁLNA ČLENSKÁ KARTA?

Digitálna členská karta má tieto hlavné funkcie:

Identifikátor - môžeš ňou preukazovať svoje členstvo, jeho úroveň (každá úroveň členstva má iný dizajn karty), ako aj poradové číslo tvojho členstva resp. tvoje unikátne členské číslo. Podľa toho, aké benefity klub poskytuje sa digitálnou kartou preukážeš a to ťa oprávňuje na uplatnenie zliav, výhod resp. benefitov podľa aktuálne platných VOP a nastavených benefitov pre tvoju úroveň členstva. Preukazuješ sa buď vizuálne, QR kódom, alebo jedinečným číslom tvojej karty (pozor, nie číslo členstva) uvedeným pod QR kódom karty.

Zdroj informácií a komunikačný kanál - na zadnej strane karty budeš mať vždy aktuálne informácie ohľadom programu RODZINA, o členských benefitoch, linky na exkluzívny obsah a pod. 

Upozorňovanie na novinky prostredníctvom notifikácií - ak máš svoje notifikácie povolené a nezablokoval si ich pri sťahovaní karty, resp. na zadnej strane karty, budeš prostredníctvom nich dostávať dôležité informácie ako prvý.

 

PRI NÁKUPE ČLENSTVA SOM ZAŠKRTOL, ŽE MÁM ZÁUJEM AJ O PLASTOVÚ ČLENSKÚ KARTU. KAM MI TÁTO KARTA PRÍDE?

Tvoja plastová členská karta ti príde buď domov na tebou uvedenú adresu aj s ostatnými hmotnými benefitmi, ktoré obsahuje tebou zakúpený členský balíček, alebo si budeš môcť v našom fanshope. Plastové karty vyrábame v sériách, takže ihneď ako bude tvoja karta vyrobená, dostaneš informáciu (e-mail a notifikácia) o tom, že si ju môžeš vyzdvihnúť, resp. ti ju pošleme na zvolenú adresu.

 

ZAKÚPIL SOM SI ČLENSTVO V RODZINE, AKO SA DOSTANEM K JEHO OBSAHU?

Obsah tvojho členského balíčka sa skladá z hmotných a nehmotných vecí/benefitov. 

Jednotlivé členské balíčky sme sa snažili vyskladať atraktívnymi a hodnotnými vecami/zážitkami, pričom niektoré z nich sú ešte stále vo výrobe alebo sa organizačne pripravujú. Jednotlivé benefity, ktoré tvoj vybraný členský balíček obsahuje budeš môcť čerpať priebežne počas celej sezóny. Vždy, keď to bude aktuálne, ťa budeme o dostupnosti, ako aj o spôsobe a forme prevzatia/doručenia/čerpania benefitov informovať. Zľavy, prístup k exkluzívnemu obsahu, prekvapujúce ponuky a vybrané nehmotné benefity, ktoré sú aktuálne, môžeš začať čerpať okamžite po zakúpení svojho členstva. Hmotné benefity, ktoré sú zahrnuté v tvojom členskom balíčku, ti prídu domov na tebou uvedenú adresu, prípadne si ich budeš môcť vyzdvihnúť osobne. O všetkom budeš vždy včas informovaný, aby si sa vedel rozhodnúť o spôsobe a forme čerpania svojich benefitov.

 

AKO BUDEM INFORMOVANÝ O NOVINKÁCH, PREKVAPUJÚCICH PONUKÁCH A PARTNERSKÝCH SÚŤAŽIACH? KDE SI POZRIEM PRÉMIOVÝ OBSAH?

O všetkých zmenách, novinkách, prekvapujúcich ponukách a partnerských súťažiach ťa budeme informovať prostredníctvom e-mailu a notifikácií. Takisto sa prostredníctvom notifikácií ako člen RODZINY dostaneš k prémiovému obsahu. Zapni, resp. nevypínaj si preto upozornenia v tvojej mobilnej peňaženke a buď vďaka notifikáciám vždy o krok vpred.

 

NEDOSTÁVAM ŽIADNE NOTIFIKÁCIE/UPOZORNENIA

Pri sťahovaní karty ste nepovolili upozornenia/notifikácie.

Odporúčame:

Android:

- Aktualizovať operačný systém Android

- Odporúčame používať aktuálnu verziu prehliadača Google Chrome

- Povoliť notifikácie a upozornenia v Nastaveniach telefónu

- Povoliť notifikácie v nastaveniach prehliadača Google Chrome

- V nastaveniach prehliadača nájdite záložku weby a povoľte notifikácie pre stránku cardsy.app

- Odstráňte digitálnu kartu z Google Wallet a stiahnite si ju znovu

- Pri sťahovaní karty Vám vyskočí hláška o povolení notifikácií. Podľa typu Android zariadenia:

   - Ak sa vás spýta Povoliť notifikácie a bude tlačidlo povoliť tak ho stlačte.

   - Ak sa vám zobrazí možnosť otvoriť nastavenia, otvorte to a nastavte povoliť  upozornenia/notifikácie

iPhone:

Ak máte kartu uloženú v Apple Wallet, otvorte zadnú stranu karty (kliknite na tri bodky vpravo hore a kliknite na detail karty). Tam nájdete tlačidlo povoliť hlásenia.

 

ZAKÚPIL SOM SI ČLENSTVO V RODZINE A SOM ZÁROVEŇ AJ MAJITEĽOM PERMANENTKY. PLNÍ ČLENSKÁ KARTA AJ FUNKCIU PERMANENTKY?

Členská karta zatiaľ nenahrádza funkciu permanentky, tzn. pre vstup na zápas vždy potrebuješ aj svoju permanentku. Od budúcej sezóny by sme však karty chceli zjednotiť - ak budeš mať zakúpené členstvo aj permanentku, budeš môcť využívať jednu kartu na všetko. O tom ťa však budeme včas informovať. 

 

CHCEL BY SOM ČLENSTVO DAROVAŤ AKO DARČEK, AKÝ JE POSTUP?

Stačí, ak si vyberieš konkrétny typ členstva, ktorý chceš darovať a pri objednávke v objednávkovom formulári zaškrtneš políčko Darček. Po zaplatení nepríde daná karta na zadaný e-mail, príde iba na fakturačný e-mail a bude len na tebe ako ju daruješ. Máš dve možnosti. Buď môžeš poslať kartu resp. link na stiahnutie karty tomu, koho chceš obdarovať e-mailom alebo máš druhú možnosť, a to vytlačiť na darčekový papier (alebo akýkoľvek iný papier/fyzický nosič podľa tvojho uváženia) spolu s tvojím osobným prianím QR kód na stiahnutie karty, ktorý si obdržal v e-maili po zakúpení členstva a darovať tomu, koho chceš potešiť. Po naskenovaní QR kódu si svoju digitálnu kartu stiahne obdarovaný do svojej mobilnej peňaženky.

 

CHCEM ZAKÚPIŤ ČLENSTVO DIEŤAŤU DO 18 ROKOV, AKÝ JE POSTUP PRI JEHO SPRÁVE?

Ak si sa rozhodol zakúpiť členstvo maloletému mladšiemu ako 18 rokov, musíš pri objednávke uviesť v objednávkovom formulári meno držiteľa karty, ako aj meno zákonného zástupcu. Ako zákonný zástupca budeš môcť zaplatiť a spravovať členstvo maloletého a prostredníctvom svojho profilu overiť pričlenenie neplnoletej osoby k danému členstvu, ako aj všetky súvisiace výhody.

 

ZAKÚPIL SOM ČLENSTVO PRE MALÉHO SPARTAKOVCA, AKO SA MÔŽE ZAPOJIŤ DO ZÁŽITKOVÝCH AKTIVÍT, KTORÉ ČLENSTVO ZAHŔŇA?

Na zážitkové benefity ako vyprevádzanie hráčov na zápas, podávanie lôpt, fotku s tímom a pozápasovú ďakovačku, sa záujemcovia musia nahlásiť vopred. Z prihlásených záujemcov následne vyžrebujeme tých, ktorí si budú môcť tieto nezabudnuteľné futbalové momenty užiť. Nemajte obavy, počas celého ročníka dokážeme prestriedať viacerých záujemcov. Prehliadka štadióna a Siene slávy sa bude konať 1-2 krát do mesiaca, záujemcovia sa budú musieť prihlásiť na vopred určené termíny. Informácie o termínoch, spôsobe prihlasovania, ako i forme čerpania týchto benefitov budú k dispozícii jednak na zadnej strane digitálnej karty, zároveň ti tieto informácie pošleme e-mailom a v neposlednom rade ťa budeme informovať aj prostredníctvom sociálnych sietí.

 

PRE KOHO JE URČENÝ ČLENSKÝ BALÍČEK NÁDEJNÝ?

Balíček NÁDEJNÝ je vhodný pre všetky deti od 0 do 16 rokov, ktoré pôjdu v šľapajach svojich spartakovských rodičov a stanú sa členmi našej červeno-čírnej RODZINY FC Spartak Trnava. Všetky benefity balíčka NÁDEJNÝ nájdete tu.

 

PRE KOHO JE URČENÝ ČLENSKÝ BALÍČEK VERNÝ?

Balíček VERNÝ je vhodný pre všetkých verných fanúšikov FC Spartak Trnava a nadšencov futbalu, ktorí majú 16 rokov a viac a ktorí si chcú vychutnať okrem kvalitných futbalových zápasov aj niekoľko ďalších lákavých benefitov. Všetky benefity balíčka VERNÝ nájdete tu.

 

PRE KOHO JE URČENÝ ČLENSKÝ BALÍČEK HRDÝ?

Balíček HRDÝ je vhodný pre všetkých fanúšikov, ktorí majú 18 rokov a viac, nechýbajú takmer na žiadnom zápase FC Spartak Trnava, hrdo podporujú a stoja za svojím klubom v dobrom aj v zlom a ktorí si chcú užiť okrem kvalitných futbalových zápasov aj niekoľko ďalších lákavých benefitov. Všetky benefity balíčka HRDÝ nájdete tu.

 

PRE KOHO JE URČENÝ ČLENSKÝ BALÍČEK ODDANÝ?

Balíček ODDANÝ je určený pre tých naozaj oddaných fanúšikov, ktorí majú 18 rokov a viac, nechýbajú na žiadnom zápase FC Spartak Trnava, túžia byť veľmi úzko spätí so svojím klubom, dokonale poznajú celú jeho históriu a ktorí si chcú vychutnať okrem kvalitných futbalových zápasov aj niekoľko ďalších lákavých benefitov a zažiť niekoľko unikátnych futbalových momentov. Všetky benefity balíčka ODDANÝ nájdete tu.

 

MÁM TECHNICKÝ PROBLÉM/POTREBUJEM PORADIŤ, NA KOHO SA MÔŽEM OBRÁTIŤ?

Skús sa pozrieť, či sa odpoveď na tvoju otázku alebo vzniknutý problém nenachádza tu, v zozname najčastejších otázok (Q&A). Ak nie, naša technická podpora je ti k dispozícii v prípade akýchkoľvek otázok. Klikni sem a kontaktuj nás.

 

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ?

Naša technická podpora je pripravená a ochotná pomôcť. Služba je k dispozícii od pondelka do piatku počas pracovnej doby. Napíšte nám email a budeme sa snažiť reagovať čím skôr.

 

MÁM PROBLÉM S DORUČOVANÍM E-MAILOV NA MOJU E-MAILOVÚ ADRESU. E-MAIL Z RODZINY SOM NENAŠIEL ANI V SPAME, AKO MÁM POSTUPOVAŤ?

Môže byť viacero dôvodov. Najčastejšími dôvodmi nedoručovania e-mailov však sú:

- máš plnú e-mailovú schránku, skús zmazať staré nepotrebné e-maily,

- tvoj poskytovateľ e-mailov blokuje doručenie našich e-mailov. Skús napísať na ich zákaznícku podporu a požiadať o vyriešenie tohto problému,

- omylom si pri registrácii zadal nesprávnu e-mailovú adresu (preklep, y/i, interpunkcia a pod.). Napíš nám zo svojej aktuálnej e-mailovej adresy, uveď svoje identifikačné údaje (meno, priezvisko, dátum zakúpenia členstva (resp. číslo členstva) a my skontrolujeme tvoje údaje v systéme.

- Ak ani jeden z uvedených dôvodov nie je tvoj prípad, spoločne sa posnažíme nájsť vhodné riešenie.

Kontaktujte nás